مقالات

سونی احتمالا ژوئن امسال دوربین بدون آینه فول فریم جدیدی را معرفی می‌کند

طرفداران سونی از مدت‌ها پیش منتظر عرضه‌ی دوربین Sony a7S III بوده‌اند؛ دوربینی که هنوز به‌صورت رسمی معرفی نشده، اما انتظارات از آن بسیار بالا رفته است. از a7S III به‌عنوان دوربینی خاص یاد می‌شود که بارها معرفی آن به‌تأخیر افتاده است. تاکنون شایعه‌های متعددی را در رابطه با a7S III شنیده‌ایم؛ اگر شایعه‌ی جدید منتشرشده از سوی منابع آگاه رنگ حقیقت به‌خود بگیرد، دوربین a7S III احتمالا در آینده‌ای نزدیک از راه می‌رسد.

خبرگزاری سونی آلفا رومرز به‌تازگی در دو گزارش جدید مدعی شده که توانسته به اطلاعاتی جدید درمورد دوربین موردانتظار ژاپنی‌ها دست پیدا کند. سونی آلفا رومرز ادعاهای جدید را به‌نقل از «منابعی قابل‌اعتماد» که پیش‌تر توانسته‌اند اخباری صحیح از سونی فاش کنند، مطرح کرده است. در گزارش نخست که تاریخ انتشار آن به چند روز پیش برمی‌گردد، سونی آلفا رومرز مدعی شده است یکی از منابع قابل‌اعتمادش که سابقه‌ی خوبی در زمینه‌ی افشای اطلاعات صحیح دارد، گفته سونی قصد دارد a7S III را در اواخر ماه ژوئن ۲۰۲۰ (اوایل تیر ۱۳۹۹) معرفی و سپس آن را «تا اواخر تابستان امسال» عرضه کند.

در آن زمان رسانه‌های زیادی به پوشش شایعه‌ی سونی آلفا رومرز نپرداختند، زیرا ادعاهای مطرح‌شده تنها از سوی یک منبع به‌دست آمده بودند. با این‌حال امروز یکی دیگر از منابع این خبرگزاری به افشای اطلاعاتی جدید درمورد تاریخ معرفی دوربین a7S III پرداخت. او به خبرگزاری سونی آلفا رومرز گفته است که «سونی در ماه‌ ژوئن امسال (خرداد و تیر ۱۳۹۹) حداقل یک دوربین بدون آینه‌ی فول فریم و یک لنز فول فریم جدید را رونمایی خواهد کرد». با در نظر گرفتن این‌ حقیقت که دو شایعه‌ی یادشده با یک‌دیگر تداخل دارند، می‌توانیم اعلام کنیم که احتمالا سونی چنین برنامه‌ای برای ماه ژوئن تدارک دیده است.

احتمال می‌دهیم دوربین بدون آینه‌ی فول فریم موردبحث، همان a7S III باشد؛ با این‌حال برخی شایعه‌ها گفته‌اند که از این دوربین با نام a7 IV یاد می‌شود. سونی آلفا رومرز در گزارش خود می‌گوید لنز فول فریم یادشده قرار است لنز G Master با فاصله‌ی کانونی ۲۴-۱۲ میلی‌متر و دیافراگم f/2.8 باشد. بدون شک عرضه‌ی هر یک از محصولاتی که درمورد آن‌ها بحث کردیم، می‌تواند طرفداران سونی را به‌وجد بیاورد.

خواندن 485 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 11:58
برسام

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla eos et accusam pariatur.

وبگاه: www.bdthemes.com

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Bottom Logo

مجموعه صنایع ارتباطی برسام با دیدگاه مهندسی فروش و اجرا پروژه های بزرگ با کادری کاملا علمی در زمینه طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های کابلی ، بیسیم ، سیستم های نظارت تصویری و همچنین تجهیز صفر تا صد هتل ها ، مجتمع های تجاری و اقامتی و برج های مسکونی تاسیس گردیده است . این شرکت با توان ، تجربه و سابقه مدیران و هیئت مدیره وارد عرصه بازار گردید و توانست در مدت کوتاهی جایگاه بسیار خوبی در بازار و پروژه های اجرایی بدست آورده است. در این گذر نمایندگی بزرگترین شرکت های توزیع کننده محصولات سخت افزاری از داخل وخارج ایران را به دست آورد .